مشاوره و آموزش پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری مهندسی معماری

این رشته شامل تمرین های عملی و عملی است. این رشته به طراحی شبیه سازی شده می پردازد. مهندسان معماری، اصول اساسی مهندسی را با دانش سیستم های ساختمان ترکیب می کنند. از کاربردهای این گرایش می توان به مهندسی سازه، مهندسی برق معماری، مهندسی مکانیک معماری، مشاور طراحی سازه و مدیر پروژه ساخت و ساز اشاره کرد. گروه تحقیقاتی تزیازان با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه مهندسی معماری را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

درس های مربوط به رشته مهندسی معماری

دروس پایه:

هندسه کاربردی، کارگاه مصالح و ساخت، درک و بیان محیط، بیان معماری، هندسه مناظر و مرایا، ریاضیات و آمار، انسان، طبیعت، معماری، مقدمات طراحی معماری.

دروس اصلی:

مبانی نظری معماری، آشنایی با معماری جهان، برداشت از بناهای تاریخی، آشنایی با معماری معاصر، نقشه برداری، تنظیم شرایط محیطی، تأسیسات الکتریکی(نور و صدا)، تأسیسات مکانیکی، مقاومت مصالح و سازه های بتنی، ایستایی، متره و برآورد، مدیریت و تشکیلات کارگاه، مصالح ساختمانی، ساختمان، روستا، طرح معماری.

دروس تخصصی:

آشنایی با مبانی برنامه ریزی کالبدی، تحلیل فضاهای شهری، آشنایی با مدیریت ابنیه، طرح معماری، طراحی فنی، طرح نهایی .

انجام پایان نامه معماری در تمامی گرایش ها

رشته مهندسی معماری در مقطع کارشناسی ارشد دارای ۹ گرایش به شرح زیر می باشد:

انجام پایان نامه معماری-معماری

اصلی ترین و عمومی ترین گرایش رشته معماری می باشد که بیشترین فارغ التحصیلان معماری به این گرایش سوق پیدا می کنند. در سال های اخیر بیشتر دانشگاه های کشور برای این گرایش رویکرد های مختلفی انتخاب کردند و بر اساس این رویکرد ها تدریس انجام می شود.این رویکرد ها عبارتند از: معماری پایدار،فناوری،طراحی مسکن،طراحی فنی،طراحی فضاهای آموزشی و فنی و طراحی فضاهای بهداشتی و درمانی.

انجام پایان نامه معماری طراحی داخلی

اگر معماری راحت سازی فضای زیستی انسان ها است معماری داخلی اخص این موضوع است. اگر کلیت یک بنا را یک اثر معماری بنامیم ، انتظام هنری پوسته های درون کالبدی آن بنا به مراتب سهم بیشتری از انتظام پوسته ای آن بنا دارند.

هدف از برگزاری این دوره آموزشی تربیت نیروهای متخصص و آشنا به مبانی علمی معماری داخلی است. این علم خصیصه های عملکردی و تأثیر ابزار بر انسان است که فارغ التحصیلان آن رابطه نظم و عملکرد آن در طبیعت و حیات انسانی و انتظام هنری پوست ههای درون زیست کالبدی بناها را به صورت علمی در طراحی اجرا می کنند.

فارغ التحصیلان رشته معماری داخلی در طراحی پوسته های درون زیست فضاهای مردمی از جمله فروشگاه ها ، هتل ها ، منازل ، بیمارستان ، فرودگاه ، مسجد و… حتی بناهای با سازه سبک، پارک ها ، نمایشگاه ها ، یادبود و… با دید نظم ، صرفه جویی در فضا با دید اقتصادی به طراحی خواهند پرداخت.

انجام پایان نامه معماری منظر

معماری منظر شاخه ای از معماری است که با سازماندهی زمین و ساختمان ها برای استفاده و بهره مندی انسان سروکار دارد و به فضای بیرونی- چه از دیدگاه محیط زیست و طبیعت، چه از دیدگاه رابطه آن با زندگی انسان و چه از دیدگاه هنر و زیبایی شناسی- می پردازد. این دانش سعی در درک ارزش ها و زیبایی های طبیعت و سرزمین ها و تفاوت ها و قابلیت های محیط دارد تا در قالب طرح و نگرشی نو، راهکارهای استفاده بهینه از آن و چگونگی تجدید حیات محیط را در مقیاس خرد و کلان جستجو کند. این تخصص یک تخصص بین رشته ای است که ریاضیات، علوم، مهندسی، هنر، تکنولوژی، علوم اجتماعی، سیاست و فلسفه را شامل می شود.

فعالیت یک معمار منظر میتواند از طراحی پارک ملی تا طراحی فضای باز برای شرکت های تجاری بزرگ، از طراحی یک محوطه مسکونی تا طراحی زیرساخت های شهری و مدیریت زمین های بکر و احیاء اراضی مخدوش شده مثل معادن یا محوطه های دفن زباله را در برگیرد. معمار منظر بر روی انواع ساختارها و فضاهای بیرونی اعم از کوچک و بزرگ، روستایی و شهری با مصالح نرم و سخت و مسائل هیدرولوژیکی و اکولوژیکی متفاوت فعالیت میکند.

انجام پایان نامه معماری مطالعات معماری ایران

دوره کارشناسی ارشد مطالعات معماری ایران به بازنگری و تعمق در پیشینه تاریخی معماری، شهر و شهرنشینی ایران و بسط و تعمیق دانش موجود در این زمینه میپردازد. بدیهی است در توضیح و تبیین مشخصات معماری و شهر به عنوان فضای زیست ایرانی در دوره های مختلف علاوه بر پرداخت به سکونتگاه ها و بناها، به شئونات دیگر زندگی انسان همانند فرهنگ، هنر، تاریخ و… پرداخته میشود.

انجام پایان نامه معماری اسلامی

دوره کارشناسی ارشد مهندسی معماری اسلامی، رسالت کشف حقایق تاریخی، تمدن و سرایت فرهنگی ایران در دوران پس از اسلام و تربیت معماران آشنا به این مباحث جهت ایجاد طراحی، آشنا به معماری ایران و شناخت عمیق مفاهیم علمی معماری اسلامی تدوین شده است.

انجام پایان نامه معماری بازسازی پس از سانحه

دوره کارشناسی ارشد (ناپیوسته) بازسازی، دوره ای از تحصیلات تکمیلی است که مجموعه ای هماهنگ از فعالیت های آموزشی و پژوهشی را در بر می گیرد. دانشجویان کارشناسی ارشد ضمن شناخت علمی مفاهیم و آشنایی با ادبیات بلایا و علل وقوع سوانح طبیعی و حوادث انسان ساز، با مقوله بحران در سه مقطع پیش از وقوع، هنگام سانحه و پس از آن آشنا شده و به مقولات اساسی، بازسازی می پردازند.

تأکید اصلی دوره بر موضوع تحول و دگرگونی مجتمع های زیستی به عنوان مفهومی پویا بوده که مجموع های از فرآیند فعالیت های جامعه شناسی، روانشناسی، اقتصادی، فنی، ساختمانی و زیست محیطی را شامل میگردد. در این میان به مقوله مهم تأمین سرپناه پس از سانحه، چه در زمان امداد اولیه و تحت عنوان اسکان اضطراری چه در قالب دوران سامان دهی و با نام اسکان موقت و چه در هنگام بازسازی و اسکان دائم توجه ویژه مبذول می شود.

انجام پایان نامه معماری مدیریت پروژه و ساخت

مدیریت پروژه بکار گیری دانش، مهارتها و تکنیکهای لازم در مدیریت اجرای فعالیتها، به منظور رفع نیازها و انتظارات متولیان از اجرای پروژه است. مدیریت پروژه در اجرای این مهم از دو بازوی قدرتمند برنامه ریزی و کنترل پروژه بهره می گیرد.

انجام پایان نامه معماری انرژی و معماری

هدف از رشته معماری و انرژی، کسب مهارت در بهره مندی از عوامل اقلیمی – بومی و انرژیهای تجدید شونده در طراحی معماری پایدار و صرفه جویی در مصرف انرژی است . این رشته سعی دارد تا پایداری و محیط زیست را وارد اصول طراحی معماری کند.

انجام پایان نامه معماری فناوری معماری

رشته کارشناسی ارشد فناوری معماری در ادامه دروس حوزه فن ساختمان در برنامه آموزشی مهندسی معماری فراهم کننده شرایط لازم برای افزایش دانش و مهارت فارغ التحصیلان رشته های مهندسی معماری و مهندسی عمران در زمینه مسائل فنی ساختمان و تلفیق دو مقوله معماری و مهندسی عمران با یکدیگر به عنوان یک تخصص میان رشته ای می باشد. رشته فناوری معماری دارای ۲ گرایش معماری بیونیک و معماری دیجیتال می باشد.

نرم افزارهای کاربردی برای انجام پایان نامه معماری

انجام پایان نامه معماری با Auto cad :قدرتمندترین نرم افزار برای ترسیم میباشد.با استفاده از این نرم افزار قدرتمند طراحی و ترسیم دوبعدی نقشه های موضوع پایان نامه انجام می پذیرد.اعم از پلان های معماری،نماهی مربوطه،برش های و همه دیتیل های اجرایی.

انجام پایان نامه معماری با ۳D max : این نرم افزار قدرتمندترین نرم افزار موجود در بازار برای شبیه سازی سه بعدی و ساخت انیمیشن است.با استفاده از این نرم افزار و پلاگین های موجود این نرم افزار مانند VRay اقدام به شبیه سازی طراحی مورد  نظر در پایان نامه میکنیم. خروجی  این نرم افزارعکس یا انیمیشن می باشد.

انجام پایان نامه معماری با Revit : نرم‌افزار مدل‌سازی اطلاعات ساختمان است که برای استفاده مهندسان معمار، عمران و تأسیسات کاربرد دارد و برای مدل‌سازی سه‌بعدی و ترسیم جزئیات ساختمانی استفاده می‌شود. با استفاده از این برنامه به طراحی ساختمان و سازه و مولفه‌های آن به صورت سه بعدی، یادداشت و علامت‌گذاری با عناصر دوبعدی و دسترسی اطلاعات ساختمانی از پایگاه داده‌های مدل ساختمان در پایان نامه می پردازیم.

طراحی با دست آزاد

کارشناسان ما در موسسه تزیازان توانایی انجام کارهای طراحی پایان نامه معماری توسط دست آزاد را نیز دارا می باشند. بدین صورت که خروجی طراحی سه بعدی طرح پایان نامه می تواند بصورت اسکیسی و طراحی با دست آزاد باشد.

ساخت ماکت

ماکت سازان حرفه ایی ما در موسسه آماده ارائه خدمات و مشاوره بصورت ماکت نیز دارا می باشند. بدین صورت که بعد از اتمام طراحی می توان یک مدل سه بعدی کلی از طرح مورد نظر را با استفاده از متریال های موجود در بازار اعم از مقوای ماکت سازی،چوب بالسا و … ساخت.

پایگاه های معتبر مقالات برای انجام پایان نامه معماری

مجلات و نشریه های معتبر خارجی

 A + U-ARCHITECTURE AND URBANISM: این نشریه ارتباط معماری و طراحی شهری را بررسی میکند.

ARCHITECTURAL DESIGN: این نشریه در مورد طراحی معماری می باشد.

ARCHITECTURAL HISTORY: این نشریه در مورد تاریخ معماری می باشد.

 INTERIORS-DESIGN ARCHITECTURE CULTURE:این مجله با رویکرد معاری داخلی فعالیت میکند.

مجلات و نشریات معتبر داخلی

نشریه هنرهای زیبا: هدف نشریه هنرهای زیبا-معماری و شهرسازی، انتشار نتیجه پژوهش‌ها و تجربه‌های علمی در زمینه‌های معماری و شهرسازی است.

نشریه صفه: صفّه به بررسی گذشته و حال معماری و شهرسازی ایران و جهان و مبانی نظری رویدادهای مربوط به حوزه شهرسازی، و قبول مقاله از عموم صاحب‌ نظران در زمینه‌های موضوعی فوق می‌پردازد و غالب مطالب و مقالات آن به عنوان مرجع و منبع مورد استفاده دانش پژوهان قرار می‌گیرد.

نشریه باغ نظر : مجله ای علمی پژوهشی می باشد که در راستای آشنایی با دستاوردهای جدید معماری، انتشار آخرین یافته های علمی و پژوهشی، ارتقای سطح کیفی تحقیقات معماری، تلاش یرای رفع نیازهای علمی و پژوهشی کشور و معرفی توانمندی های علمی معماری ایران اقدام به انتشار مجموعه مقالات کرده است.

نحوه انجام پایان نامه معماری

انجام پایان نامه معماری در پنج فصل نگارش می شود:

۱کلیات پژوهش:

این فصل از پایان نامه تکمیل کننده پروپوزال می باشد. در ابتدا با یک چکیده کلیات موضوع مطرح میشود.سپس با یک مقدمه این فصل آغاز میشود.این فصل شامل بیان مساله،ضرورت انجام موضوع،اهداف،فرضیه ها،سوالات،روش تحقیق و در نهایت نتیجه گیری میباشد.

۲مروری بر ادبیات موضوع:

با استفاده از یک مقدمه هدف از این فصل شرح داده می شود.با توجه به موضوع پایان نامه بدنه این فصل توسط استاد مربوطه جهت گیری می شود.که میتوان گفت شامل تعاریف و بررسی کلید واژه های موضوع پایان نامه است.

۳روش تحقیق و بررسی مصادیق و نمونه ها:

در این فصل بعد از یک مقدمه ضمن مرور مجدد روش تحقیق مختصر ارائه شده در فصل اول،به شرح تفصیلی روش تحقیق و بررسی مدل مستخرج از مطالعات فصل دوم به منظور آزمون آن در بخش دوم همین فصل.در بخش دوم این فصل  به بررسی نمونه های داخلی و خارجی ساخته شده مرتبط با موضوع پژوهش نقد و آزمون آن بر اساسم دل مستخرج می پردازیم.

۴بررسی تحلیل یافته ها،

تحلیل محل طراحی سایت وضوابط و استانداردهای طراحی:در بخش اول این فصل به بررسی و تحلیل سایت محل طراحی از لحاظ اقلیمی،بصری،زیباشناختی،عملکردی و… میپردازیم.در بخش دوم این فصل ضمن ارائه استانداردها به دستور اعمل ها و توصیه های طراحی مورد نظر میپردازیم.

۵فرآیند طراحی براساس یافته های پژوهش وطرح پیشنهادی:

با استفاده از یک مقدمه به مرور چهار فصل قبل میپردازیم.سپس فرایند طراحی را بیان کرده و در صورت لزوم به آلترناتیو های طراحی ،آنها را نیز بیان و نهایتا به طرح پیشنهادی میرسیم. طرح پیشنهادی شامل همه نقشه های دوبعدی وارائه دید های سه بعدی از پروژه در قالب یک پوستر خواهد بود. شایان ذکر است برای ارائه سه بعدی از ماکت و طراحی دست آزاد نیز میتوانیم استفاده کنیم.

تفاوت پایان نامه دکتری با کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه معماری در مقطع دکتری دارای بخش طراحی نبوده و کاملا پژوهشی می باشد. در این مقطع پایان نامه های این رشته مشابه سایر رشته های مهندسی و رشته های علوم انسانی خواهد بود و در زمره تحقیقات تحلیلی، توصیفی، تاریخی و یا آزمایشگاهی قرار می گیرند.

پایان نامه های طراحی محور در گروه تحقیقات کاربردی قرار می گیرند. زیرا در روند طراحی اطلاعات را استخراج و جمع آوری کرده تا به یک طرح کلی برسیم. اغلب پژوهش های معماری کیفی هستند. یعنی در آن ها به جای عدد و رقم از تحلیل نوشتاری استفاده شده است.

در انجام پایان نامه معماری طراحی محور باید بخش هایی مانند چکیده، مقدمه، پیشینه تحقیق، روش تحقیق و بخش نتایج را در رساله قرار داد. این قسمت از پایان نامه معماری مانند سایر بخش ها نوشته می شود و تفاوت چندانی ندارند.

میزان نیاز جامعه امروزی به مهندسین معمار

 صنعت ساخت و ساز کشور دچار مشکلاتیست که مهم ترین ها آنها از دست دادن هویت ملی و تاریخی پایان نامه معماری ایرانی و اسلامی و عدم استفاده از دستاوردهای این پایان نامه معماری اصیل و در کنار آن عدم استفاده صحیح از یافته ها و دستاوردهای استاندارد پایان نامه معماری نوین می باشد. مثلا هنوز مشکلات اساسی مانند استفاده از سیستم های تهویه مناسب، عدم توجه به لزوم متناسب بودن موقعیت جغرافیایی ساختمان با ویژگی های آن، استفاده از طرح هایی که فضای پرت و غیرقابل استفاده در ساختمان را زیاد می کند و … در ساختمان سازی ما وجود دارد که برای رفع این مشکلات نیاز به تدبیر و اقدام مسئولان و همکاری متخصصان این حوزه از جمله مهندسان معمار می باشد .

دانشجویان مقطع ارشد رشته معماری می بایست پس از انمام دوره تحصیل , جهت انجام پایان نامه معماری پایان نامه معماری اقدام کنند.

اولین گام انتخاب موضوع پایان نامه معماری  می باشد که با توجه به علایق دانشجو انتخاب می شود . پس از انتخاب موضوع نوبت به آماده سازی پروپوزال معماری  می رسد که بسیار حساس بوده و به انتخاب استاد راهنما تائید یا رد میشود. حال دانشجو نیاز به مشاوره پایان نامه معماری  دارد تا به بهترین نحو ممکن پروپوزال را به پایان نامه ای با ارزش تبدیل نماید . در طی این مدت دانشجو باید کلیه منابع معتبری که میتوانند وی را جهت رسیدن به هدف یاری نمایند ، تهیه کند ، حال به صورت کتاب و جزوه و مقاله و یا دانلود پایان نامه معماری  که قبلاً‌در این زمینه انجام شده است. در نهایت کاری که آماده خواهد شد یک پایان نامه ارشد معماری  بوده که می تواند علاوه بر افزایش بار علمی خود داتشجو ، منبع معتبری برای بسط و گسترش علم معماری  گردد .

بانک موضوعات رشته مهندسی معماری

نقش کالبد و معنا در کیفیت پیش آموخته های معماری.
وجه تشابه سکونت گاه های بومی؛ طرح تکریم محرمیت.
نقش مشترک رواق و منظر، الگوی بصری و شهودی در محیط پایدار انسانی.
پرورش خلاقیت در طراحی معماری در جهت ضد خرسندی عجولانه در معماری (تسهیل رشد توانایی طراحی طراحان مبتدی).
منظر تاریخی چهار باغ اصفهان تجلی گاه عظمت و پایداری شهری.
نمادهای اسلامی و معابر ارتقای حس عروج .
مطالعه تطبیقی-عملکردی لایه های گونه شناختی (رابطه بین تصمیمات آگاهانه طراحی) در ساختمان های میان مرتبه و بلند.
مطالعه معانی سنت و نوگرایی در بناهای دوره صفویه منطقه یزد.
تاثیر اکوزیستی حیاط مرکزی و رواق در معماری مسکونی پایدار مناطق پایدار مناطق کویری.
تاثیر اختلاف سطح و تراز های ارتفاعی بر هویت مکان.
تحلیل تعاملات اجتماعی و تأثیر آن بر محیط ساخته شده شهر.
بررسی عملکرد نمای دو پوسته ساختمان مسکونی در صرفه جویی انرژی نمونه موردی اقلیم گرم و خشک.
بررسی محدودیت های بانوان در استفاده از امکانات تفریحی و تاثیر آن در طراحی.
تاثیر فناوری نانو بر طراحی مراکز بازپروری اعتیاد.
طراحی بیمارستان تخصصی کودکان با رویکرد زیباشناسانه فرم و رنگ.
طراحی پردیس سینمایی با بهره گیری از روش های بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان.
طراحی خانه به مثابه تجلی گاه طبیعت (با تاکید نقش فرضیه بیوفیلیا در پایداری فضایی).
طراحی مجتمع مسکونی همساز با اقلیم با رویکرد معماری پایدار.
طراحی مجموعه درمانی برای بیماریهای خاص در اقلیم گرم و مرطوب با رویکرد بیمار محور.
طراحی موزه … با رویکرد … .
مجموعه ورزش های آبی در بستر رودخانه هراز با رویکرد معماری بیونیک.
مدیاتک تهران با رویکرد معماری پایدار به منظور ارتقا بهره وری انرژی در ساختمان.
هم آوایی شعر و معماری در طراحی باغ موزه ی گنجینه هنر.
بررسی عوامل موثر در دریافت حس رضایت از فضاهای معماری سنتی.
مروری بر تاریخچه شهربازی و فضاهای تفریحی و پارک ها.
طراحي خانه سبز با رويكرد استفاده از عناصر طبيعي.
مرکز باز آفريني خلاقیت در دانشجویان معماری با تاکید بر حس تعلق مکانی.
طراحی موزه صنایع دستی با نگرش هنر اصیل ایرانی و حس تعلق به مکان در منطقه … .
طراحی مجموعه توریستی – فرهنگی با ارائه الگوی راهبردی مؤثر کالبد و معنا در کیفیت آموختن معماری.
تحلیل تاثیر حس مکان در بالا بردن کیفیت فضایی مکان آموزشی (نمونه مورد: طراحی دانشکده معماری در …).
طراحی فضای جمعی با تاکید بر ارتقاء حس تعلق به مکان در محیط های فرهنگی – تفرجگاهی (مجموعه فرهنگی در شهر …)..
نقش همکنش معماری سنتی و کویری کرمان با طبیعت با رویکرد توسعه پایدار.
نقش جلوه های پایداری در معماری بومی اقلیم سرد(نمونه موردی:روستای تاریخی …).
معماری پایدار ونقش آن در خانه های تاریخی … .
نقش معماری پایدار در تعادل زیست اقلیمی بافت سنتی … .
طراحی پایدار با توجه به ساخت و ساز های حاشیه بافت تاریخی.
تفکر ماندگار در تجلی وعظمت راسته بازارهای ایرانی و هندسه آن.
بررسی ساختار معماری و عملکرد زیست محیطی مساکن بومی پایدار در مناطق شمالی.
بررسی ساختار معماری و عملکرد زیست محیطی مساکن بومی پایدار در اقلیم … .
نقش دسترسی ها در تعاملات اجتماعی محله های مسکونی پایدار.
تاثیر سازمان های مرتبط درشکل گیری محیط زیست و رابطه آن با توسعه پایدار شهری.
نقش الگوهای تاریخی- حماسی/ در باززنده سازی هویت شهر پایدار.
کیفیت تاثیر کارگاههای فهم معماری در شکل گیری معماری پایدار.
مصالح نوین در زنده سازی نمای پایدار.
مشارکت شهروندان در مدیریت شهری پایدار.
جایگاه انرژی خورشیدی در محیط های پایدار.
جایگاه سامانه های جرم خیز و ساماندهی آن با معماری پایدار.
نقش معماری بیونیک بر شکل گیری فضاهای آموزشی و فرهنگی.
تاثیر موانع طبیعی در شکل گیری شهر پایدار نمونه موردی … .
جایگاه قنات به عنوان الگویی پایدار در حفظ هویت شهر … .
اثر بخشی فرهنگ شهری بر رشد توسعه ی پایدار.
نقش و جایگاه معماران معاصر در رونق شهر پایدار.
نقش معماری پایدار بومی در رونق گردشگری.
معیارهای مطلوب برای طراحی ساختمان های صنعتی.
طراحی معماری مجموعه مسکونی طلاب قم با رویکرد عرفانی- اسلامی.
طراحی محله مسکونی با رویکرد ارتقای امنیت اجتماعی.
طراحی معماری برج مسکونی همساز با اقلیم با استفاده از نرم افزار دیزاین بیلدرز.
طراحی معماری مجتمع آب‌درمانی با رویکرد معماری بیونیک.
طراحی مجموعه فرهنگی-مذهبی جهت تقویت آرمان های اسلامی با رویکرد معماری سبز.
طراحی مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست با رویکرد نگاه به افق‌های آینده، چالش‌ها و راهکارها.
طراحی مجموعه مسکونی در اقلیم مازندران بر اساس اصول و مفاهیم دین اسلام.
طراحی مجموعه توریستی تفریحی با نگرش بوم زیست و رویکرد معماری فولدینگ.
طراحی مرکز موسیقی ایلات و عشایر استان فارس با رویکرد معماری پایدار.
طراحی دهکده سلامت سالمندی در جهت بازگشت پذیری سالمند به جامعه و رویکرد حس تعلق به مکان.
طراحی مرکز آکادمی و علوم معماری با نگرش تحول در دیدگاه و کسب تجربه معماران.
طراحی مرکز حمایت از حیوانات ولگرد با نگرش حمایت و تاکید بر الگوی سلامت حیوانات.
طراحی مرکز مطالعات کلید واژه های معماری با رویکرد حس تعلق مکانی و رشد کیفیت مبتدیان.
Creativity in the creation of open architecture students.
Clinic – Cancer Research sense approach to location.
Design of commercial, cultural and tourism pattern of bionic architecture.
Research on architecture as a platform for nurturing the mind and the soul to the body.
Office building designed to save energy by using simulation software.
Using the principles of climatic architectural design of residential complex.
Residential complex designed with an emphasis on sustainable architecture.
Metro station interior design commercial complex interactions of social and cultural attitudes.
Architecture home design center for gatherings of architects.
The quality of the teaching body and meaning in architecture.
Passenger terminal design with field-oriented architecture approach.
Creative environment, process maturity for architects.
Areas of convergence and synergies between the two complementary pattern structure texture urban worn.
Iran’s Academy of Arts design tends to be Shahnameh.
Academy of Performing Arts of Safavid and Qajar Iran.
And light physical identity: a sense of architectural space.
City labeled as field-oriented city.
New design features at the edges of the tissue adjacent to the historic core of cities.
Context and regionalism in architecture Safavid period.
Seminar and understanding individual leisure center for architecture students.
Open center design creation, training and guiding prisoners with a history.
Designing Research Center of the automotive and spare parts.
Conference Center interior architectural Designing with an emphasis on folding.
Designing tourist center – the Dubai residential architecture with an emphasis on Bionic.
Clothing and Fashion Design Center Iranian Persian attitude patterns in Dubai.
Designing and Research Institute of Astronomy in the desert with an attitude of vernacular architecture.
The historical museum of history of safe havens for protection with the attitude synergy.
Creativity and religious attitudes complementary patterns Islamic School.
Art Design Bionic role in achieving sustainability goals.
Art Design Bionic role in achieving sustainability goals.
Design of cultural and entertainment with social interaction and open approach.
Design of cultural and entertainment with social interaction and open approach.
Old village with social interactions and environment design approach our identity.
Old village with social interactions and environment design approach our identity.
Village children approach designed to promote a sense of place.
Museum of the blind with the approach of promoting human identity and location.
Museum of peace and war with the approach of promoting the identity and human dignity.
Landscape, visual and intuitive model, sustainable human environment.
The traditional view of the quality of the physical body and continue to promote creativity and a sense of place.
Traditional atmosphere of unity, promote a sense of place today.
Deconstructive architectural emotional and transitory phenomenon in the modern world.
Deconstructive architectural expression of natural discontinuous elements in common.
Fostering creativity in the design of anti-happiness rushed in architecture.
Fostering a sense of place in the old environment with an emphasis on space-based education.
Fostering a sense of satisfaction in primary schools by emphasizing local identity.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *